Hakkımızda

Hakkımızda

Wr Media Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Web Tasarım Yazılım sektörüne 2001 yılında e-tasarım.com ile merhaba dediğimizde internet Ülkemizde çokta bilinir değildi 2007 yılında sbbreklam.com firmamız ile 17 yıl içinde binlerce web sitesi yaparak 300’ ün üzerinde firmaya web tasarım ve internet reklam danışmanlığı hizmeti vermiş bulunuyoruz. 2017 yılında wr.com.tr Web Media olarak yeni markamız ile web tasarım reklam hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Wr Media hizmet verdiği firmalar, internet siteleri ile ilgili kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmeti sunuyor.

Wr Media Neler Yaparız

Neler Yaparız?

Wr Ajans; Web Tasarım Geliştirme, Seo Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, Mobil Uygulama, Tanıtım Filmi Çekimi, Google Adwords, Kurumsal Seo Danışmanlığı kısaca dijital medyadaki tüm tanıtım ve pazalama için yaratıcı fikirlere sahip deneyimli uzman ekibiyle internet sitenizden en iyi verimi alarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlayarak hep sizi mutlu ediyoruz hemde sizden birçok kişiyi haberdar ederek insanların ürün ve hizmetlerinizden faydalanmasını sağlıyoruz.

Wr Media Nasıl Çalışırız

Wr Media Nasıl Çalışır?

Wr Media firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken firmaların internet sitelerinden beklentileri doğrultusunda web tasarım yaparken yenilikçi tasarım, yüksek kaliteli ve profesyonel olarak web tasarım hizmeti vermektedir. Wr Media olarak tüm yenilikleri müşterilerimizle paylaşarak haberdar eder ve sitelerini yeniden revize ederek Dijital Dünyadaki trendleri yakalamanızı sağlıyor. Wr Media müşterilerine sürekli yeni müşteriler kazandırarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparız.